Uitslag eerste tijdvak

Klas Roepnaam Achternaam Profiel Niveau Resultaat
VT42 Jurjen Bakker Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Menno Bakker Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Marieke Bikker Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Robyn Boer, de Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Roelle Breggen, van der Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Rinse Brink, van den Techniek Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT41 Nick Bruin, de Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Julian Brussee Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Levi Dijken, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Amber Dorp, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Maxime Dost Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Marjon Foort, van 't Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Mark Franken Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Jarco Frens Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Romy Geffen, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Marvin Groot, de Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Jasper Harn, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Damiet Harten, van Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Amber Hoekert Economie Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT41 Senna Hoekert Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Manon Hofman Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Mike Holstege Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Celine Hulzebos Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Fleur Jong, de Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Marie-Christie Kleiberg Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Kim Knoeff Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Alvin Kok Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Elvera Kok Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Nicole Kroeze Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Michelle Kruithof Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Kara Makkinga Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Nick Meulen, van Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Roel Mijnheer Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Sophie Moerer Economie Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT42 Anne Mostert Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Claudia Mulder Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Yonn Mulder Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Naomi Nihot Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Bas Nijen Twilhaar Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Max Oosterwijk Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Jeanine Panhuis, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Andjelie Parmessar Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Danique Pol, van den Economie Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT41 Jacolien Ridder, van de Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Kayleigh Rie, de la Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Aniek Ruitenbeek, van de Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Laura Russchen Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Laura Seijn Economie Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT41 Conner Spijkeren, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Valeska Stelten, van Economie Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT41 Maaike Stoffer Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Cyane Timmermans Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Angela Tolhuis Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Gerwilmer Ton Techniek Gemengde leerweg Geslaagd (GL)
VT42 Michelle Verwoerd Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Judith Vis Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Naomi Visch Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Joelle Visser Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 John Vlijm Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Charlotte Vos Economie Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Ilse Water, van de Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Ruben Weijburg Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Klaas-Harm Wessels Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Walter Westerink Techniek Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT41 Tamara Wieberdink Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)
VT42 Anna Wijk, van der Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd (TL)