Uitslag 1e & 2e tijdvak

Vrijdag 28 juni 2019
1e & 2e tijdvak



Klas Roepnaam Achternaam Profiel Niveau Resultaat
VT43 Jasmine Achaibi zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Hilde Ark, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Rick Asselt, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Michel Beek, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Semmay Bekker, de zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Semmay Bekker, de zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Gerco Berg, van den techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Kim Berg, van den economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Juliët Bosch zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Benjamin Bouw techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Leonie Breggen, van der techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Daniël Brink, ten techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Tess Buitenhuis zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Marit Claus zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Marjolein Dijkgraaf economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Jarno Doornwaard economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Amber Doppenberg zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Danielle Elbertsen zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Jeanine Engelen, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Jacco Engelgeer zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Tony Evers techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Eline Evertsen zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Lizette Foppen zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Yvonne Frens techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Ruben Gerards techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Ardin Gerrets techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Vera Holstege zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Jolijn Hoogers economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Denise Klaassen techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Anne-Margriet Klompenburg, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Gerlissa Klompenburg, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Youri Knulst economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Richard Krooneman techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Linda Lokhorst economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Mikay Lubbersen zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Ylja Maatkamp zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Ian McCarren techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Thomas Meer, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Junuh Meijers techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Linde Methorst economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Tim Mol techniek Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT41 Tim Mol techniek Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT41 Finn Muijs economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Sven Noorderijk techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Britt Noorderink zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Bente Olst, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Sven Olst, van zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT42 Sven Olst, van zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT42 Michelle Pap economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Rianne Pap zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Brian Putten, van techniek Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT42 Brian Putten, van techniek Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT41 Isa Quené zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Mieke Rijkee zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Ilse Rijssen, van techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Sebastiaan Rikkers techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Tim Ruitenbeek, van de techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Priscilla Ruiter, de economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Bram Rumpt, van techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Sara Rutgers economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Jesse Schenk economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Thijs Smit techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Twan Stoel economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Claudia Stronkhorst zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Jur Stronkhorst techniek Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Nabila Talhi economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Nabila Talhi economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Celine Tanis economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Marit Timmer zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Mirte Timmers economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Chafik Ualhach economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Lieke Veersma economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Sterre Veersma techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Maartje Velden, van der zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Sacha Veldhoen techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Bart Verdouw economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT41 Bart Verdouw economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Sharda Vierhout zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (GL)
VT42 Nemo Vis zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Joram Visser techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Romy Waterweg economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Anne-Gert Wessels techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Judith Westerbroek zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Mark Wiesenekker zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT41 Kim Woestenenk techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT42 Liselotte Zalk, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
VT43 Britt Zwaan, de economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
VT43 Britt Zwaan, de economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)